Oblíbenci za měsíc květen 2017 ♥

Ahoj ♥
Dneska jsem si pro vás připravila článek s mými největšími oblíbenci za uplynulý měsíc. Mám tu připravenou jak kosmetiku, tak nějaké voňavky i nějaké to oblečení, tak jdeme na to!
Jako první jsem asi nejvíce nosila khaki zelené šaty z F&F zhruba za 700 Kč. Jsou tenké takže jsou děsné příjemné  není vám v nich zima ani vedro. Jsou decentní a elegantní ale nosím je do školy i jen tak a jsem ráda že jsem je tam tehdy nenechala a odnesla si je domů :DDalší jsem hodně unosila růžovou sukni z Orsay. I když si ji dáte až do pasu furt je dostatečně dlouhá a to se mi na ni líbí! Já nikdy nijak neměla šaty ani sukně, ale vše se změnilo s nástupem na střední a šatů a sukní mám víc jak kraťasů a riflí. Jsem se rozjela no. :D


Co se týče mé oblíbené vůně, mám tu vůni od Lacoste. Mamka ji doma má a já si ji vždycky půjčovala. Nádherně voní a vydrží vonět dlouho po našplíchaní na oblečení. Jelikož jsem tu mamčinu furt a furt brala a voněla se s ni, tak se rodiče rozhodli mi ji také koupit k MDD a já byla nejšťastnější člověk pod sluncem! Určitě doporučuji ji koupit, ale pozor je docela silná, takže s mírou :)A teď hurá na kosmetiku!
Jako první tu mám metalický stín od Trend it Up. Je to z jejich nové kolekce. Zálusk si dělám ještě na pastelově fialovou a zelenkavou. Co se týče Trend It Up, tuto značku úplně zbožňuju, je levná dostupná a myslím si že i dost kvalitní! Zpět ale ke stínu, je nádherně lesklý ale přesto stále nenápadný a ke krásnému looku vám bohatě postačí tento stín + nějaký světle hnědý matný a máte každodenní nude líčení na světě!
Když jsem toto viděla v katalogu hned jsem po tom sáhla.. o čem mluvím? O tomto vzorku rtěnky od Avonu. Je to krásná barvička, nenápadná nádherně matná a na rtech příjemná. Co se týče výdrže, jasně není to nic úžasného, ale jako rtěnka do kabelky proč ne? Určitě si koupím plnou verzi, protože tuhle rtěnku.. tu prostě musíte mít i vy!

Předposlední věc, kterou vám tu představím jsou tyto metalické stříbrné linky od Essence. Na to, že stojí zhruba 50 - 60 Kč, tak drží celý den, ale jediná nevýhoda je, že z vnitřního koutku se během dne maže, toto ale není takový problém a i přes to jsem si ty linky zamilovala a dělám si zálusk i na jiné barvičky. Co chci také od Essence zkusit  jsou hodně vychvalované konturky na rty, tak uvidíme.Nojo já jsem velká milovnice laků, sama jich mám doma okolo 60 ks.. No a tenhle patří mezi mé oblíbence. Přesněji mluvím o tomto HOLO laku opět od Trend It Up. Na světle hází růžovo-oranžovo- žluto- zlaté odlesky. Velice zajímavá ale přesto nádherná a nenahraditelná barvička a za pár kaček? No neberte to!
Tak to je pro dnešek vše, jelikož jsem hodně zmiňovala značku Trend It Up, tak mi dolů do komentářů napište, zda máte od nich nějaký produkt a jak vám vyhovuje, určitě se nechám inspirovat na mé další nákupy v DMku :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno léto/podzim 2017

Kolekce laků Trend It Up - recenze + swatche